Kontaktai

UAB „„Gyvulių produktyvumo kontrolė“
Atgal

UAB „„Gyvulių produktyvumo kontrolė“

Įm. kodas 110072967
PVM mokėtojo kodas LT100729610
Adresas: Laisvės pr. 117A, 06118 Vilnius 
Tel.: 8 5 2613851, faks.: 8 5 2624937 
El. paštas: info@gpk.lt
 
Administracija
Darbo laikas: I–IV 7.30–16.30 val., V 7.30–15.15 val., pietūs 11.30–12.15 val.
 
Pareigos Vardas ir pavardė Tel. Nr. El. pašto adresas
L. e. direktoriaus pareigas Rita Latvytė 8 699 18144 rita@gpk.lt
Rinkodaros vadybininkė Gintarė Kisielienė 8 636 46467 gintare.kisieliene@gpk.lt
Teisės personalo skyrius
Skyriaus vadovė Lina Zinkevičienė 8 5 2624937; 8 614 25756 lina@gpk.lt
Vyriausioji personalo specialistė Vaida Lapėnaitė 8 5 2613851; 8 615 28247 vaida@gpk.lt
Vyriausioji specialistė Sigita Dzedzickaitė 8 5 2624937; 8 683 33632 sigita@gpk.lt
Finansų, apskaitos ir analizės skyrius
Vyriausioji finansininkė - skyriaus vadovė Nijolė Simanavičienė 8 5 2614575; 8 687 27393 nijole@gpk.lt
Vyriausiojo finansininko - skyriaus vadovo pavaduotoja Virginija Aukštuolienė 8 5 2614573; 8 696 92676 virginija@gpk.lt
Vyresnioji buhalterė Irena Beinarovičienė 8 5 2614573; 8 687 43354 irute@gpk.lt
Buhalterė Silva Umbrasienė 8 5 2614575; 8 615 68448 silva@gpk.lt
Buhalterė Gintarė Cvekelienė 8 5 2614575; 8 640 68949 gintarec@gpk.lt
Gyvulių produktyvumo kontrolės padalinys
Padalinio vadovė Vilma Prusevičienė 8 5 2620276; 8 670 32419 vilma@gpk.lt
Vyriausioji specialistė Reda Urbaitė 8 638 21185 skuodas@gpk.lt
Konsultantas Dr. Irmantas Povilauskas 8 615 28221 irmantas@gpk.lt
Konsultantė Dr. Danguolė Urbšienė 8 616 29157 danguole@gpk.lt
Konsultantė Viktorija Švedienė 8 686 25708 viktorija.svediene@gpk.lt

 

Pieno kiekio matuoklių techninės priežiūros ir kalibravimo laboratorija 
Adresas: Laisvės pr. 115A-55, 06119 Vilnius
Tel. Nr. 8 615 28292
El. paštas: laboratorija@gpk.lt
Darbo laikas: I–IV 7.00–16.00 val., V 7.00–14.45 val., pietūs 11.00–11.45 val.

Pareigos Vardas ir pavardė Tel. Nr. El. pašto adresas
Laboratorijos vadovas Aleksandr Jakimčik 8 615 28292 aleksandr@gpk.lt
Vyriausiasis techninis specialistas Robertas Aškelavičius 8 614 16474 robertas@gpk.lt
Vyresnysis techninis specialistas Vilmantas Staliūnas 8 615 59335 vilmantas@gpk.lt
Vyresnysis techninis specialistas Juozas Maslinskas 8 615 59339 juozas@gpk.lt
 
 
 
Gyvulių produktyvumo kontrolės skyriai
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00 val., V 8.00–15.45 val., pietūs 12.00–12.45 val.
 
Pareigos Vardas ir pavardė Buveinės adresas Tel. Nr. El. pašto adresas
Aukštaitijos skyrius (Anykščių, Biržų, Kupiškio, Panevėžio, Pasvalio raj.)
Skyriaus vadovė Danguolė Davidonienė J. Biliūno g. 28, 29117 Anykščiai 8 614 67941 aukstaitija@gpk.lt
Rajono administratorė (Biržų, Pasvalio raj.) Rasa Mulevičienė Rotušės g. 24A, 41138 Biržai 8 615 59322 birzai@gpk.lt
Dzūkijos skyrius (Alytaus, Birštono, Druskininkų, Kauno, Lazdijų, Prienų, Varėnos raj.)
Skyriaus vadovė Lina Kriukelienė Kauno g. 2, 59147 Prienai 8 615 28224 dzukija@gpk.lt
Rajono administratorė (Alytaus, Druskininkų, Lazdijų, Varėnos raj.) Svetlana Antanavičienė Pulko g. 12A, 62133 Alytus 8 614 67945 alytus@gpk.lt
Labanoro skyrius (Ignalinos, Molėtų, Rokiškio, Švenčionių, Utenos, Zarasų raj.)
Skyriaus vadovė Milda Žusinienė Vasario 16-osios g. 10, 30115 Ignalina 8 615 28232 labanoras@gpk.lt
Mažosios Lietuvos skyrius (Klaipėdos, Pagėgių, Šilalės, Šilutės, Tauragės raj.)
Skyriaus vadovė Genė Naujokienė Lietuvininkų g. 10, 99185 Šilutė 8 687 25233 mazojilietuva@gpk.lt
Skyriaus vadovo pavaduotoja Regina Lidžiuvienė Vasario 16-osios g. 14, 75133 Šilalė 8 682 47514 silale@gpk.lt
Rytų Lietuvos skyrius (Elektrėnų, Kaišiadorių, Šalčininkų, Širvintų, Trakų, Ukmergės, Vilniaus raj.)
Skyriaus vadovas Narcizas Muzikevičius Laisvės pr. 117A, 06118 Vilnius  8 686 54432 rytulietuva@gpk.lt
Rajono administratorė (Širvintų, Ukmergės raj.) Irena Dzedzickienė 8 601 90952 irena.dzedzickiene@gpk.lt
Sūduvos skyrius (Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Marijampolės, Šakių, Vilkaviškio raj.)
Skyriaus vadovė Asta Savukynienė Kęstučio g. 9/20, 68308 Marijampolė 8 614 67949 suduva@gpk.lt
Šiaurės Lietuvos skyrius (Akmenės, Joniškio, Kelmės, Pakruojo, Radviliškio, Šiaulių raj.)
Skyriaus vadovė Nijolė Stankevičienė Vilniaus g. 324, Vijolių k., 76310 Šiauliai 8 614 85242 siaureslietuva@gpk.lt
Skyriaus vadovo pavaduotoja Banguolė Laivienė

Žebenkos g. 12, 82317 Baisogala, Radviliškio r.

8 615 28225 radviliskis@gpk.lt
Vidurio Lietuvos skyrius (Jonavos, Jurbarko, Kėdainių, Raseinių raj.)
Skyriaus vadovė Edita Beniušienė Maironio g. 5-3, 60149 Raseiniai 8 614 67950 viduriolietuva@gpk.lt
Žemaitijos skyrius (Kretingos, Mažeikių, Palangos, Plungės, Rietavo, Skuodo, Telšių raj.)
Skyriaus vadovė Daiva Urvakienė Plungės g. 29, 87112 Telšiai 8 682 47513 zemaitija@gpk.lt
Skyriaus vadovo pavaduotoja Eglė Meižienė 8 614 15106 egle.meiziene@gpk.lt

 

UAB „„Gyvulių produktyvumo kontrolė“ elektroninių paštų adresai sudaromi pagal taisykles:

a) administracijos, laboratorijos ir GPK skyrių vadovų elektroninių paštų adresai sudaromi pagal taisyklę vardas@gpk.lt;

b) GPK skyrių pavaduotojų ir kontrolės asistentų elektroninių paštų adresai sudaromi pagal taisyklę vardas.pavarde@gpk.lt;